logo safetyshield premier partner madico

Hakkımızda

AFFANİ LTD., 1999 yılından günümüze  MADICO® Windows Films'in (USA) Türkiye tek distribütörü olarak hizmet vermektedir. 

Affani LTD., cam filminde marka bilinirliğinin yanından ürün kalitesinin ve performansının önemli olduğu düşüncesi ile cam filmleri konusunda asırlık tecrübeye sahip MADICO INC. firmasının Türkiye'deki tek distribütörü ve yetkili uygulayıcısı olmuştur. Cam filmi sektöründe lider ve konusunda uzman bir firmadır.

Affani LTD.,  yaptığı distribütörlük anlaşması neticesinde, Güvenlik, Güneş, Dekoratif ve Otomobil cam filmlerini Türkiye genelinde "MADICO®" markası altında satmaya yetkili tek firmadır.

Cam filmi, tüm dünyada elli yılı aşkın bir süredir geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Türkiye’de ise uzun yıllardır kullanılmakla birlikte, sektörün asıl gelişimi ve amaca yönelik cam filmi kullanımı 2000 yılından sonra başlamıştır.

Affani LTD., cam filmlerinin Türkiye piyasasındaki cam filmi kullanıcılarına doğru, kaliteli ve ekonomik olarak ulaşmasını amaç edinmiştir.

Neden Affani LTD.?

Cam filmi sektöründeki gelişim ve yenilikleri, profesyonel cam filmi üretici ve uygulayıcılarına anında ulaştırabilmek amacıyla kurulan ve Madico’nun da kurucu üyesi olduğu IWFA (International Window Film Association) cam film sektörü dünyada kontrollü bir gelişim sağlamıştır. Türkiye’de bugüne kadar oluşan tereddütleri gidermeye çalışan Affani’nin bilgi kaynağı IWFA’dır.

Affani LTD.'nin sektöre girmeden önce yaptığı araştırmalar, Türkiye’de cam filmi kullanımında eksikler yaşandığını gösterdi. Bu eksikler, kullanıcıların sektöre küsmesine neden olmuştur. Cam filmi kullanıcılarına tam hizmet sunmayı amaçlayan Affani LTD., Madico ile yaptığı distribütörlük anlaşması ile hizmet kalitesinin %50’sini tamamlamıştır. Geriye kalan %50 ise uygulama kalitesinin sağlanmasıydı.

Yapılan kapsamlı araştırmalar, Affani LTD.'yi İngiliz Eclipse Ltd. ile işbirliği yapmaya yönlendirdi. Eclipse Ltd., SSG tarafından sertifikalandırılmış ve İngiltere’de hükümet birimlerinin cam filmi uygulamalarında öncelikli tercih ettiği bir firmadır. Eclipse Ltd. verdiği eğitim sertifikası ile Affani'nin uluslararası standartlarda uygulama yapabileceğini de belgelemiştir. Bu işbirliği neticesinde Affani LTD., konusunda uzman profesyonel bir cam filmi uygulama ekibini bünyesinde istihdam etmektedir.

SSG, İngiltere’de İngiliz hükümetine bağlı bir birimdir. Yayınlamış olduğu kılavuz gerek cam filmi satın alımlarında, gerekse uygulama evrelerinde bize kaynak teşkil eder.

Profesyonel cam filmi kullanıcısı, kaliteli bir cam filminin performans verilerinin tam karşılanabilmesi ve ömrünün uzun olması için, cam filmi uygulamasının profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerektiğini bilir.

Türkiye’de hali hazırda cam filmlerinin uygulanması ile ilgili bir standart yoktur. Dolayısıyla kontrol mekanizması henüz oluşmamıştır. Ülkemizde böyle bir kontrol merkezinin bulunmamasına rağmen kalite prensiplerine bağlı kalarak, cam filmi uygulamasından kaynaklanan hataları garanti altına alan Türkiye’deki ilk ve tek firmadır.

Madico® cam filmlerini uygulayan kişiler, Madico Inc. tarafından sertifikalandırılmış, uluslararası cam filmi uygulama standartlarına uyan, cam filmleri hakkında bilgili kişilerden oluşur.

Cam filmi kullanacaksanız mutlaka Affani'nin profesyonel cam filmi uygulama ekibi ile tanışmadan karar vermeyin.
BİZDEN HABERLER
cam filmi haber Cam Filmi Elemanı Aranıyor
cam filmi haber Cam filmi ihtiyaçlarınızı e-Ticaret sayfamızdan temin edebilirsiniz.
cam filmi haber SRC Belgeli Cam Filmi ustaları aranıyor
cam filmi haber Tek Araçlık Oto Cam Filmi satışlarımız başlamıştır.
cam filmi haber Madico Oto Cam Filmlerinde Yaz Kampanyası
Online Alışveriş
affani iletişim Cam filmleri hakkında tüm sorularınız için iletişim bilgilerimiz;

Tel : 0212 226 3456
0212 CAM FİLM
E-posta : info@affani.com.tr
cam filmi bülten
SAHTE VE KUSURLU ÜRÜN UYARISI
A.B.D.’de kurulu Madico® Window Films (Madico® Cam Filmleri) firmasının Türkiye distribütörü firmamız Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti’dir.

Son günlerde Madico® cam filmleri sattığını ve uyguladığını iddia eden firmalar hakkında şikayetler almaktayız.

Güvenlik, Bina, Dekorasyon ve Oto Cam Filmleri için tek yetkili cam filmi satıcısı Affani İth. ve İhr. Ltd. Şti. 'dir. Bayimiz yoktur. Bayimiz olduğunu söyleyen şahıs ve kuruluşlara itibar etmeyiniz.

Taklit ve hurda ürünler; sağlığınız, güvenliğiniz, binanız ve araçlarınız için ciddi risk oluşturmaktadır. Madico cam filmi sattığını ve uyguladığını ifade eden firmalara itibar etmeyiniz ve firmamızla temasa geçiniz.
© Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Madico® Cam Filmleri
Türkiye Distribütörü 1999 - 2022
Madico Safety Shield Partner kagider WE Connect Woman Owned Goldman Sachs 10.000 Women Green Schools ÇEDBİK İMSAD