Anasayfa | Cam Filmleri | Aquapel | Online Satış | İnsan Kaynakları | Hakkımızda | Referanslarımız | Uygulama Galerisi | İletişim | Blog
Hakkımızda
AFFANİ LTD., 1999 yılından günümüze cam filmi sektöründe lider ve konusunda uzman bir firmadır.

Cam filmi, tüm dünyada elli yılı aşkın bir süredir geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Türkiye’de ise uzun yıllardır kullanılmakla birlikte, sektörün asıl gelişimi ve amaca yönelik cam filmi kullanımı 2000 yılından sonra başlamıştır.

Affani LTD., cam filmlerinin Türkiye piyasasındaki cam filmi kullanıcılarına doğru, kaliteli ve ekonomik olarak ulaşmasını amaç edinmiştir.

Neden Affani LTD.?

Cam filmi sektöründeki gelişim ve yenilikleri, profesyonel cam filmi üretici ve uygulayıcılarına anında ulaştırabilmek amacıyla kurulan IWFA (International Window Film Association) cam film sektörü dünyada kontrollü bir gelişim sağlamıştır. Türkiye’de bugüne kadar oluşan tereddütleri gidermeye çalışan Affani’nin bilgi kaynağı IWFA’dır.

Affani LTD.'nin sektöre girmeden önce yaptığı araştırmalar, Türkiye’de cam filmi kullanımında eksikler yaşandığını gösterdi. Bu eksikler, kullanıcıların sektöre küsmesine neden olmuştur.

Yapılan kapsamlı araştırmalar, Affani LTD.'yi İngiliz Eclipse Ltd. ile işbirliği yapmaya yönlendirdi. Eclipse Ltd., SSG tarafından sertifikalandırılmış ve İngiltere’de hükümet birimlerinin cam filmi uygulamalarında öncelikli tercih ettiği bir firmadır. Eclipse Ltd. verdiği eğitim sertifikası ile Affani'nin uluslararası standartlarda uygulama yapabileceğini de belgelemiştir. Bu işbirliği neticesinde Affani LTD., konusunda uzman profesyonel bir cam filmi uygulama ekibini bünyesinde istihdam etmektedir.

SSG, İngiltere’de İngiliz hükümetine bağlı bir birimdir. Yayınlamış olduğu kılavuz gerek cam filmi satın alımlarında, gerekse uygulama evrelerinde bize kaynak teşkil eder.

Profesyonel cam filmi kullanıcısı, kaliteli bir cam filminin performans verilerinin tam karşılanabilmesi ve ömrünün uzun olması için, cam filmi uygulamasının profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerektiğini bilir.

Türkiye’de hali hazırda cam filmlerinin uygulanması ile ilgili bir standart yoktur. Dolayısıyla kontrol mekanizması henüz oluşmamıştır. Ülkemizde böyle bir kontrol merkezinin bulunmamasına rağmen kalite prensiplerine bağlı kalarak, cam filmi uygulamasından kaynaklanan hataları garanti altına alan Türkiye’deki ilk ve tek firmadır.

Cam filmi kullanacaksanız mutlaka Affani'nin profesyonel cam filmi uygulama ekibi ile tanışmadan karar vermeyin.
AFFANİ

Hakkımızda
Referanslarımız
CAM FİLMLERİ

Güneş Kontrol Cam Filmleri
Güvenlik Cam Filmleri
Dekoratif Cam Filmleri

BİZİ TAKİP EDİN

Reşitpaşa Mah. Tuncay Artun Cad. Denizbank Sitesi Sk. No:18
Sarıyer / istanbul

0212 226 34 56
info@affani.com.tr