logo safetyshield premier partner madico

Dekoratif Cam Filmleri - MADICO Decolite

Dekoratif Cam Filmleri - MADICO Decolite
MADICO® Dekoratif cam filmleri çeşitliliği ve kullanım alanları sayesinde, uygulandığı her yerde çok sayıda yarar sağlamaktadır. Çağdaş bir görüntü, UV koruma, cama laminasyon özelliği kazandırmak v.b.

Decolite® ve Lumisty® cam filmleri ile görüntüleyeceğiniz veya gizleyeceğiniz bölümlere hakim olma imkanı sağlamaktır.

Lumisty® Serisi Cam Filmleri

Lumisty® Serisi cam filmleri, Madico® nun teknolojik önderliğini kanıtlayan ve mimari çevrelerin dikkatini Madico® adına çeken teknolojik bir üründür. Lumisty® Serisi cam filmleri mimarlara ve kullanıcılara camda sihir yapma imkanı sunar. Bu nedenle, Lumisty® Serisi cam filmleri, hızlı bir şekilde dünyadaki en muasır oturma mekanları, restoranlar, oteller, müzeler ve hatta evler΄in esas dizayn elementi olarak yerini almıştır. Lumisty® Serisi cam filmleri uygulama işlevselliği sonsuzdur. Üç versiyon olarak bulunmakta ve her bir versiyonu amaca yönelik özellikler içermektedir.
Lumisty® Serisi cam filmleri ürün yelpazesiyle ilgili daha fazla bilgi almak için Affani LTD yi arayınız veya e-mail gönderiniz.

Decolite® Serisi Cam Filmleri

Mahrumiyeti yükseltmek veya cama desen görüntüsü vermek için, Decolite® cam filmi Serisinden isteğinize bağlı desenler kullanılmaktadır. Decolite® Serisi cam filmleri bir odanın dekorunu düzenlemek, mobilya ve mimariyi tamamlamak için kullanılır. İsteğe göre dizayn olanağı sağlar. Buzlu veya asitleme camda olduğu gibi leke tutma özelliği yoktur.
 
BLOG
cam filmi haber “Binalarda Cam Filmi Uygulamaları ve Enerji Verimliliğine Katkısı“ Bilgi ve tecrübelerimizi 28 Ekim 2020 10:30´da ÇEDBİK Başkanı Sayın EBRU ÜNVER moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinliğimizde sizlerle paylaşıyoruz.
cam filmi haber Sigorta şirketlerinin kayıtlara göre yağışlı havalarda, normal hava şartlarına göre %25 daha fazla trafik kazası meydana gelmekte!
cam filmi haber Apple binasında 7 kişi yaralandı! Sebebi ise...
cam filmi haber Kırık Cam Teorisi
cam filmi haber Camı Patlayan Feribot Geri Döndü
BİZDEN HABERLER
cam filmi haber Cam Filmi Elemanı Aranıyor
cam filmi haber Cam filmi ihtiyaçlarınızı e-Ticaret sayfamızdan temin edebilirsiniz.
cam filmi haber SRC Belgeli Cam Filmi ustaları aranıyor
cam filmi haber Tek Araçlık Oto Cam Filmi satışlarımız başlamıştır.
cam filmi haber Madico Oto Cam Filmlerinde Yaz Kampanyası
Online Alışveriş
affani iletişim Cam filmleri hakkında tüm sorularınız için iletişim bilgilerimiz;

Tel : 0212 226 3456
0212 CAM FİLM
E-posta : info@affani.com.tr
cam filmi bülten
SAHTE VE KUSURLU ÜRÜN UYARISI
A.B.D.’de kurulu Madico® Window Films (Madico® Cam Filmleri) firmasının Türkiye distribütörü firmamız Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti’dir.

Son günlerde Madico® cam filmleri sattığını ve uyguladığını iddia eden firmalar hakkında şikayetler almaktayız.

Güvenlik, Bina, Dekorasyon ve Oto Cam Filmleri için tek yetkili cam filmi satıcısı Affani İth. ve İhr. Ltd. Şti. 'dir. Bayimiz yoktur. Bayimiz olduğunu söyleyen şahıs ve kuruluşlara itibar etmeyiniz.

Taklit ve hurda ürünler; sağlığınız, güvenliğiniz, binanız ve araçlarınız için ciddi risk oluşturmaktadır. Madico cam filmi sattığını ve uyguladığını ifade eden firmalara itibar etmeyiniz ve firmamızla temasa geçiniz.
© Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Madico® Cam Filmleri
Türkiye Distribütörü 1999 - 2022
Madico Safety Shield Partner kagider WE Connect Woman Owned Goldman Sachs 10.000 Women Green Schools ÇEDBİK İMSAD