logo safetyshield premier partner madico

Madico Solution Serisi Cam Filmleri

Madico Solution Serisi Cam Filmleri
MADICO® nun Cam filmi sektöründeki uzmanlığı, yaşam alanları, ticari ve otomotiv filmlerinden çok daha ileriye gitmiştir. Cam filmi sektörünü geliştirmek ve yeni teknolojiler kazandırmadaki çabamız, ürünlerimizi bir adım öteye taşımaya devam etmektedir.

Solution Serisi, MADICO® 'nun mimari, dekoratif ve otomotiv uygulamaları haricindeki özel ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmışlardır.


 
Madico Anti Fog Anti Fog

Anti Fog filmler sıcaklık farkından dolayı, buğu tutan camlar için mükemmel bir çözümdür. Daha iyi bir görüş sağlayan bu ürün, dondurulmuş gıda dolapları, banyolar, buhar odaları, kapalı yüzme havuzu muhafazaları ve buğu tutan tüm cam yüzeylere uygulanabilir.
UV Gard UV Gard

UV-Gard cam filmi Ultra viyole ışığını %99' un üzerinde filtreler. Maksimum ışık geçirgenliği ve solmaya karşı koruma özelliği arttırılmış film, net bir görüntü gereken müzeler ve perakende mağaza cepheleri için tasarlanmıştır.
 
Amber 81 Amber 81

Işık geçirgenliği az olan ortamlarda ultraviyole ışığı engellemek için tasarlanmış bir özel cam filmidir.

Genellikte tıp alanında kullanılan bu film, fotoğraf odalarında da tercih edilmektedir.
Graffiti Free Graffiti Free

Trafiği yüksek ortamlarda cam yüzeyleri, çizilmelere karşı koruyan bir bariyer gibi davranır. Meydana gelebilecek hasar sonrası film uygulanmış katmanı kaldırarak, yenisi uygulanır ve cam değiştirme maliyetini ortadan kaldırmış olur.
Blister Free Blister Free

Polikarbonat (Lexan®) ve Akrilik (Plexiglass®) yüzeyler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzeylerde, nem oranı yüksek günlerde nemin standart cam filmlerinde oluşacak kabarma vb. sorunları ortadan kaldırır. Blister Free filmleri oluşabilecek tüm sorunlardan etkilenmeden, yüzeyde bozulma olasılığını ortadan kaldırarak düzgün bir tabaka oluşturur. Bu sayede üzerine yapılacak filmin kullanım ömrü ve performansı istenilen seviyede kalır.
 
BLOG
cam filmi haber “Binalarda Cam Filmi Uygulamaları ve Enerji Verimliliğine Katkısı“ Bilgi ve tecrübelerimizi 28 Ekim 2020 10:30´da ÇEDBİK Başkanı Sayın EBRU ÜNVER moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinliğimizde sizlerle paylaşıyoruz.
cam filmi haber Sigorta şirketlerinin kayıtlara göre yağışlı havalarda, normal hava şartlarına göre %25 daha fazla trafik kazası meydana gelmekte!
cam filmi haber Apple binasında 7 kişi yaralandı! Sebebi ise...
cam filmi haber Kırık Cam Teorisi
cam filmi haber Camı Patlayan Feribot Geri Döndü
BİZDEN HABERLER
cam filmi haber Cam Filmi Elemanı Aranıyor
cam filmi haber Cam filmi ihtiyaçlarınızı e-Ticaret sayfamızdan temin edebilirsiniz.
cam filmi haber SRC Belgeli Cam Filmi ustaları aranıyor
cam filmi haber Tek Araçlık Oto Cam Filmi satışlarımız başlamıştır.
cam filmi haber Madico Oto Cam Filmlerinde Yaz Kampanyası
Online Alışveriş
affani iletişim Cam filmleri hakkında tüm sorularınız için iletişim bilgilerimiz;

Tel : 0212 226 3456
0212 CAM FİLM
E-posta : info@affani.com.tr
cam filmi bülten
SAHTE VE KUSURLU ÜRÜN UYARISI
A.B.D.’de kurulu Madico® Window Films (Madico® Cam Filmleri) firmasının Türkiye distribütörü firmamız Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti’dir.

Son günlerde Madico® cam filmleri sattığını ve uyguladığını iddia eden firmalar hakkında şikayetler almaktayız.

Güvenlik, Bina, Dekorasyon ve Oto Cam Filmleri için tek yetkili cam filmi satıcısı Affani İth. ve İhr. Ltd. Şti. 'dir. Bayimiz yoktur. Bayimiz olduğunu söyleyen şahıs ve kuruluşlara itibar etmeyiniz.

Taklit ve hurda ürünler; sağlığınız, güvenliğiniz, binanız ve araçlarınız için ciddi risk oluşturmaktadır. Madico cam filmi sattığını ve uyguladığını ifade eden firmalara itibar etmeyiniz ve firmamızla temasa geçiniz.
© Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Madico® Cam Filmleri
Türkiye Distribütörü 1999 - 2022
Madico Safety Shield Partner kagider WE Connect Woman Owned Goldman Sachs 10.000 Women Green Schools ÇEDBİK İMSAD