logo safetyshield premier partner madico

Madico Seramik Cam Filmleri

Madico Seramik Cam Filmleri
MADICO® Advanced Ceramic Films serisi cam filmleri, Ofis, Ev veya Aracınızın camlarından maksimum ışığı alabilmeniz için dizayn edildi.

High Definition˝ cam filmleri

MADICO® Advanced Ceramic Films serisi cam filmleri, Ofis, Ev veya Aracınızın camlarından maksimum ışığı alabilmeniz için dizayn edildi.

Ustalığı ve Teknolojisini Cam filmi konusunda ispat etmiş MADICO®Inc., MADICO® Advanced Ceramic Films serisi cam filmleri ile teknolojinin sınırlarını ve kurallarını zorluyor. Bu sanat teknolojisi, sadece cam filmlerinden beklediğiniz tüm faydaların yanında, ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazlasını sizlere sunmaktadır… Hatta çok daha fazlasını…

Yeni teknolojiyle üretilen cam filmlerinde, gözle görünen ışık % 61 oranında pencerenizden içeri girerken, Isı, UV ışınları, kızıl ötesi (IR) ışınlarının geçişi engellenmektedir. Aynı zamanda parlamayı da ortadan kaldırır. MADICO® Advanced Ceramic Films serisi cam filmleri ile sınırları zorluyoruz, artık güneşle uzlaşmaya gerek kalmıyor…

MADICO® Advanced Ceramic Films serisi cam filmleri aracınız, ofisiniz veya eviniz için, diğer cam filmlerinin veremediği maksimum konforu garanti ediyor…

Gerçek dünya için yüksek çözünürlük, sadece televizyonunuzda sınırlı kalmamalı…
BLOG
cam filmi haber “Binalarda Cam Filmi Uygulamaları ve Enerji Verimliliğine Katkısı“ Bilgi ve tecrübelerimizi 28 Ekim 2020 10:30´da ÇEDBİK Başkanı Sayın EBRU ÜNVER moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinliğimizde sizlerle paylaşıyoruz.
cam filmi haber Sigorta şirketlerinin kayıtlara göre yağışlı havalarda, normal hava şartlarına göre %25 daha fazla trafik kazası meydana gelmekte!
cam filmi haber Apple binasında 7 kişi yaralandı! Sebebi ise...
cam filmi haber Kırık Cam Teorisi
cam filmi haber Camı Patlayan Feribot Geri Döndü
BİZDEN HABERLER
cam filmi haber Cam Filmi Elemanı Aranıyor
cam filmi haber Cam filmi ihtiyaçlarınızı e-Ticaret sayfamızdan temin edebilirsiniz.
cam filmi haber SRC Belgeli Cam Filmi ustaları aranıyor
cam filmi haber Tek Araçlık Oto Cam Filmi satışlarımız başlamıştır.
cam filmi haber Madico Oto Cam Filmlerinde Yaz Kampanyası
Online Alışveriş
affani iletişim Cam filmleri hakkında tüm sorularınız için iletişim bilgilerimiz;

Tel : 0212 226 3456
0212 CAM FİLM
E-posta : info@affani.com.tr
cam filmi bülten
SAHTE VE KUSURLU ÜRÜN UYARISI
A.B.D.’de kurulu Madico® Window Films (Madico® Cam Filmleri) firmasının Türkiye distribütörü firmamız Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti’dir.

Son günlerde Madico® cam filmleri sattığını ve uyguladığını iddia eden firmalar hakkında şikayetler almaktayız.

Güvenlik, Bina, Dekorasyon ve Oto Cam Filmleri için tek yetkili cam filmi satıcısı Affani İth. ve İhr. Ltd. Şti. 'dir. Bayimiz yoktur. Bayimiz olduğunu söyleyen şahıs ve kuruluşlara itibar etmeyiniz.

Taklit ve hurda ürünler; sağlığınız, güvenliğiniz, binanız ve araçlarınız için ciddi risk oluşturmaktadır. Madico cam filmi sattığını ve uyguladığını ifade eden firmalara itibar etmeyiniz ve firmamızla temasa geçiniz.
© Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Madico® Cam Filmleri
Türkiye Distribütörü 1999 - 2022
Madico Safety Shield Partner kagider WE Connect Woman Owned Goldman Sachs 10.000 Women Green Schools ÇEDBİK İMSAD