logo safetyshield premier partner madico

Güvenlik Cam Filmleri - Madico Safety Shield

Güvenlik Cam Filmleri - Madico Safety Shield
Nerede olduğunuz veya camlarınızın güvenlik ihtiyacının ne olduğu önemli değil, MADICO® Güvenlik ve Emniyet Serisi cam filmleri arasında camlarınıza uygun bir film mutlaka vardır.

MADICO'nun güvenlik filmleri, doğal afetler ve suç girişimleri sonucunda ortaya çıkan kişisel yaralanma, maddi hasar ve kayıp risklerini azaltılmasını sağlar. Var olan farklı renk, tarz ve özellikleriyle filmlerimiz, depremlerden,  gözü rahatsız eden ve temizlemesi maliyetli graffiti eylemlerine kadar her türlü etkiyi azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Evinizi ve işyerinizi korumanız için sunduğumuz farklı çözümleri keşfetmeye sizleri davet ediyoruz.
 
Deprem hasarlarının azaltılması
Deprem esnasında bina camlarının kırılmasıyla yaralanmalar ve maddi hasarlar oluşur. Alışveriş merkezlerinde cam tavanlardan, ofis ve ticari binalarda yüksek katlardan düşen cam parçaları ölümcül yaralanmalara yol açar. Madico güvenlik filmleri, en zor şartlarda camları bir arada tutarak yaralanmaların önüne geçmekler kalmayıp, maddi kayıpların da önüne geçer.
 
Kullanışlı, kalıcı ve daha da önemlisi hayat kurtarıcıdır.
 
Graffiti
Vandalizm rahatsızlık verici olmasının yanında, kamu ve özel binalar için finansal bir yüktür. Sürekli çizilen ve boyanan camları tekrar tekrar değiştirmek sıkıntılı ve maliyetli bir süreçtir.
Graffiti-Free, maliyetli süreci önlemek için Madico tarafından geliştirilmiştir. Camı değiştirmeye gerek kalmadan sadece filmin değiştirilmesi ile boya ve çizikler cam üzerinde kalıcı olmayacaklardır.
Graffiti-Free filmi, cam dışındaki yüzeylere de uygulanabilir.
 
Hırsızlık riskinin azaltılması
Cam her zaman hırsızlar ve saldırganlar için kolay hedef olmuştur. Bunu sebebi camın kolayca parçalanıp, hızlı giriş imkanı vermesindendir. Cam kırılmasına rağmen parçalanarak dökülmezse, hırsız veya saldırganın girişini engelleyip hızını kesecektir. Bu zaman kaybı, çoğu kez saldırıdan vazgeçilmesiyle sonuçlanır.
 
Patlama etkilerinin azaltılması
MADICO, A.B.D. Genel Hizmetler İdaresi (U.S. GSA) tarafından belirlenmiş Camların Dinamik Yüksek Basınç Yüklemelerine Karşı Test Standartları protokolleri çerçevesinde, patlayıcı testleri gerçekleştirir. Patlayıcı etkilerine karşı güvenlik filmleri ve ankraj sistemlerine Safety Shield Premier Partner programından ulaşılabilir.
BLOG
cam filmi haber “Binalarda Cam Filmi Uygulamaları ve Enerji Verimliliğine Katkısı“ Bilgi ve tecrübelerimizi 28 Ekim 2020 10:30´da ÇEDBİK Başkanı Sayın EBRU ÜNVER moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinliğimizde sizlerle paylaşıyoruz.
cam filmi haber Sigorta şirketlerinin kayıtlara göre yağışlı havalarda, normal hava şartlarına göre %25 daha fazla trafik kazası meydana gelmekte!
cam filmi haber Apple binasında 7 kişi yaralandı! Sebebi ise...
cam filmi haber Kırık Cam Teorisi
cam filmi haber Camı Patlayan Feribot Geri Döndü
BİZDEN HABERLER
cam filmi haber Cam Filmi Elemanı Aranıyor
cam filmi haber Cam filmi ihtiyaçlarınızı e-Ticaret sayfamızdan temin edebilirsiniz.
cam filmi haber SRC Belgeli Cam Filmi ustaları aranıyor
cam filmi haber Tek Araçlık Oto Cam Filmi satışlarımız başlamıştır.
cam filmi haber Madico Oto Cam Filmlerinde Yaz Kampanyası
Online Alışveriş
affani iletişim Cam filmleri hakkında tüm sorularınız için iletişim bilgilerimiz;

Tel : 0212 226 3456
0212 CAM FİLM
E-posta : info@affani.com.tr
cam filmi bülten
SAHTE VE KUSURLU ÜRÜN UYARISI
A.B.D.’de kurulu Madico® Window Films (Madico® Cam Filmleri) firmasının Türkiye distribütörü firmamız Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti’dir.

Son günlerde Madico® cam filmleri sattığını ve uyguladığını iddia eden firmalar hakkında şikayetler almaktayız.

Güvenlik, Bina, Dekorasyon ve Oto Cam Filmleri için tek yetkili cam filmi satıcısı Affani İth. ve İhr. Ltd. Şti. 'dir. Bayimiz yoktur. Bayimiz olduğunu söyleyen şahıs ve kuruluşlara itibar etmeyiniz.

Taklit ve hurda ürünler; sağlığınız, güvenliğiniz, binanız ve araçlarınız için ciddi risk oluşturmaktadır. Madico cam filmi sattığını ve uyguladığını ifade eden firmalara itibar etmeyiniz ve firmamızla temasa geçiniz.
© Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Madico® Cam Filmleri
Türkiye Distribütörü 1999 - 2022
Madico Safety Shield Partner kagider WE Connect Woman Owned Goldman Sachs 10.000 Women Green Schools ÇEDBİK İMSAD