logo safetyshield premier partner madico

Güneş Kontrol Cam Filmleri - Bina Cam Filmi

Güneş Kontrol Cam Filmleri - Bina Cam Filmi
Konut
Güzellik, güvenlik, ve enerji tasarrufu. İnce bir film katmanının eviniz için yapabildikleri hayranlık uyandırıcı. Madico cam filmleri, isteğiniz şekilde koyu veya ince tasarım yapabilmeniz için çeşitli tarz ve renk tonlarında sunulur.
 
Enerji tasarrufu ve CO2 emisyonu azaltımı sağlar
Madico güneş kontrol filmleri, güneş ısısını %86’ya varan oranlarda bina dışında tutarak, soğutma giderlerinizin ciddi miktarlarda azalmasına yardımcı olur. Kış şartlarında, aynı film iç ısıyı koruyarak ısıtma giderlerinizin de azalmasını sağlar.
 
Değerli mobilyalarınızın ömrünü uzatır
Güneş; döşeme kumaşlarınızın, mobilyalarınızın, zemin kaplamalarınızın, sanat eserlerinizin renklerini ve yüzeylerini bozar. Madico cam filmleri, zararlı ultraviole ışınlarını %99’a varan oranlarda bloke ederek sahip olduklarınızı korur ve uzun yıllar yeni görünmesini sağlar.
 
İşyerleri
Madico cam filmlerinin kullanımı, enerji maliyetlerinin düşmesini ve CO2 emisyonunun azalmasını sağlar. Ürünlerimiz, enerji tasarrufu sayesinde maliyet azaltarak, bina güvenliğini arttırarak, kiracı konforunu yükselterek, ısıntma ve soğutma giderlerini düşürerek, bina sahiplerine kazanç oluşturur.
 
Yüksek Oranda Enerji Tasarrufu
Madico filmleri sayesinde düşen ısıtma ve soğutma giderlerini gözlemleyin. Madico güneş kontrol filmleri, güneş ısısını %86’ya varan oranlarda bina dışında tutarak, soğutma giderlerinizin ciddi miktarlarda azalmasına yardımcı olur. Kış şartlarında, aynı film iç ısıyı koruyarak ısıtma giderlerinizin de azalmasını sağlar. Ayrıca, LEED sertifikası alabilmesi için binanızın yeterliliğini arttırır.
 
Daha rahat çalışma ortamı
Madico filmleri, binanızın güneş alan ve gölgede kalan bölgelerindeki ısı dengesiszliğini eşitler. Ofisler, çalışanlarınızı rahat ettirecek şekilde, yaz mevsiminde serin, kış mevsiminde sıcak kalır.
 
Parlamaların Azalması
Bilgisayar ekranlarındaki, mobilyalardaki, ve camlardaki parıldamalar gözlerde yorgunluğa yol açarak verimliliğin azalmasına neden olur. Çekilen perdeler ve güneşlikler kapalı bir ortam yaratarak, aydınlatma ihtiyacı duğurur, ve elektrik giderleri yükselir. Madico filmleri ışık geçirgenliği ve parlamayı engelleyen yapısıyla açık alan etkisi oluşturur.
 
Yıpranmaların Önlenmesi
Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından kaynaklanan yıpranma ve renklerdeki solgunlaşma mobilya ve ticari eşyalarda zarara yol açar, ömürlerini azaltır. Madico filmleri zararlı ışınların neredeyse %100’ünü engelleyerek, binlerce TL tutabilecek yenileme maliyetlerini ortadan kaldırır.
 
BLOG
cam filmi haber “Binalarda Cam Filmi Uygulamaları ve Enerji Verimliliğine Katkısı“ Bilgi ve tecrübelerimizi 28 Ekim 2020 10:30´da ÇEDBİK Başkanı Sayın EBRU ÜNVER moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinliğimizde sizlerle paylaşıyoruz.
cam filmi haber Sigorta şirketlerinin kayıtlara göre yağışlı havalarda, normal hava şartlarına göre %25 daha fazla trafik kazası meydana gelmekte!
cam filmi haber Apple binasında 7 kişi yaralandı! Sebebi ise...
cam filmi haber Kırık Cam Teorisi
cam filmi haber Camı Patlayan Feribot Geri Döndü
BİZDEN HABERLER
cam filmi haber Cam Filmi Elemanı Aranıyor
cam filmi haber Cam filmi ihtiyaçlarınızı e-Ticaret sayfamızdan temin edebilirsiniz.
cam filmi haber SRC Belgeli Cam Filmi ustaları aranıyor
cam filmi haber Tek Araçlık Oto Cam Filmi satışlarımız başlamıştır.
cam filmi haber Madico Oto Cam Filmlerinde Yaz Kampanyası
Online Alışveriş
affani iletişim Cam filmleri hakkında tüm sorularınız için iletişim bilgilerimiz;

Tel : 0212 226 3456
0212 CAM FİLM
E-posta : info@affani.com.tr
cam filmi bülten
SAHTE VE KUSURLU ÜRÜN UYARISI
A.B.D.’de kurulu Madico® Window Films (Madico® Cam Filmleri) firmasının Türkiye distribütörü firmamız Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti’dir.

Son günlerde Madico® cam filmleri sattığını ve uyguladığını iddia eden firmalar hakkında şikayetler almaktayız.

Güvenlik, Bina, Dekorasyon ve Oto Cam Filmleri için tek yetkili cam filmi satıcısı Affani İth. ve İhr. Ltd. Şti. 'dir. Bayimiz yoktur. Bayimiz olduğunu söyleyen şahıs ve kuruluşlara itibar etmeyiniz.

Taklit ve hurda ürünler; sağlığınız, güvenliğiniz, binanız ve araçlarınız için ciddi risk oluşturmaktadır. Madico cam filmi sattığını ve uyguladığını ifade eden firmalara itibar etmeyiniz ve firmamızla temasa geçiniz.
© Affani İthalat ve İhracat Ltd. Şti.
Madico® Cam Filmleri
Türkiye Distribütörü 1999 - 2022
Madico Safety Shield Partner kagider WE Connect Woman Owned Goldman Sachs 10.000 Women Green Schools ÇEDBİK İMSAD